تخفیف برتر چیست

تخفیف برتر نخستین سایت چند منظوره خرید گروهی در ایران

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی تغییر داده است. منافع موجود در خرید با تخفیف، هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد روش خرید گروهی را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏بینند. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏ های شخصی و جمعی خود هستیم.

تخفیف برتر فعالیت خود را در حوزه تجارت الکترونیک و ارائه خدمات با کیفیت بالا و برندهای مطرح موجود در ایران به صورت چند منظوره آغاز کرده است.

این شرکت در صدد است تا با استفاده از روش منحصر به فرد و چند منظوره خود خریدی آسان همراه با تخفیفی مناسب و کیفیت بالا برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

صاحبان مشاغل مختلف در این روش می توانند با ارائه خدمات و برندهای مبتنی بر کیفیت، مشتریان بیشتر و همیشگی جذب نمایند و مشتریان هم با گرفتن تخفیف مناسب مبتنی بر کیفیت راضی خواهند بود.

در تخفیف برتر همه سود می برند!

تخفیف برتر دارای تیمی متشکل از متخصصان تجارت الکترونیک، بازاریابی، فروش و مدیریت  IT می باشد که تمام اعضای شرکت، هدفی جز خدمت رسانی به مشتریان و صاحبین مشاغل ندارند.

تخفیف برتر = برترین سرویس ها

منظور از روش چند منظوره خرید گروهی تخفیف برتر چیست؟

تخفیف برتر و کوپن برتر مبتکر روش چند منظوره خرید گروهی می باشد و این روش به اصل استفاده تمام خدمات و برندها با تخفیف منطقی برای همه اقشار جامعه می پردازد.

تخفیف برتر: در این روش تخفیف، مشتریان با پرداخت مستقیم از طریق درگاه بانک یا روش های موجود پرداخت دیگر در سایت، اقدام به خرید مستقیم تخفیف خود می کنند و با مراجعه به محل شریک تجاری با ارائه رسید خود دیگر مبلغی به شریک تجاری پرداخت نمی کنند این روش با برچسب صورتی در سایت مشخص شده است.

کوپن برتر: در این روش تخفیف، مشتریان اقدام به پرداخت مجوز استفاده (کوپن) تخفیف از طریق درگاه بانک یا روش های موجود پرداخت دیگر در سایت می کنند و با مراجعه به محل شریک تجاری با ارائه رسید خود و پرداخت مبلغ کالا یا خدمات البته با کسر تخفیف به شریک تجاری، که قبلا میزان پرداختی به شریک تجاری در سایت اعلام شده است ، از خدمات آن محل استفاده می کنند این روش با برچسب نارنجی در سایت مشخص شده است.

در تمامی این بخش ها ما هر روز تخفیف های جدیدی را به شما، به محض به روز رسانی از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی میکنیم.

در این روش خاص هدف ما، استفاده از خدمات و برندها برای تمام افراد با سلیقه های مختلف می باشد.

 

تخفیف برتر، رویای بهترین ها !

با استفاده از این روش همه روزه پیشنهادات ویژه ای از خدمات، تفریحات، سرگرمی ها و... با درصد تخفیف های مختلف در سایت تخفیف برتر قرار میگیرد و شما می توانید با خرید خود از آنها استفاده نمایید و به دوستان و اقوامتان نیز اطلاع دهید و این اصل چند منظوره بودن ما برای مشتریان و صاحبان مشاغل مختلف می باشد.

هدف تخفیف برتر:

همان طور که از نام تخفیف برتر مشخص است هدف ما فقط معرفی تخفیف ها نمی باشد بلکه هدف اصلی شرکت معرفی خدمات و برند های با کیفیت بالا به همراه تخفیف منطقی برای یک خرید برتر می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال یا بروز مشکل با ما تماس بگیرید.

مرکز پشتیبانی تخفیف برتر در ساعات اداری: 88197502 (خط ویژه) دپارتمان پشتیبانی